Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars Forum

Star Wars forum for Slovenian and World star wars fan. A complete Star Wars Society place.
 
HomeSearchRegisterLatest imagesLog inPortál

 

 Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?

Go down 
+12
Master Yoda
Lucyk4
Kreont
Darth Morroth
Darth Exon
Master Padmé
Ilirium
TnT
Darth Maya
Luxer
Mindfull dumb
Slostarwars
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Lucyk4
Padawan
Padawan
Lucyk4


Število prispevkov : 40
Age : 30
Location : ......The Darknes......
Registration date : 2007-08-10

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 1:52 am

nazadnje gledala učeri vsemogočni Evan....BV!! Suspect
Back to top Go down
Luxer
Son of kotor
Son of kotor
Luxer


Število prispevkov : 348
Age : 36
Location : Everywhere...behind you even...
Registration date : 2007-08-09

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 7:59 am

Lucyk4 wrote:
nazadnje gledala učeri vsemogočni Evan....BV!! Suspect

ma bv....niti nimam namena gledat...že zastavljen je čist komercialno in bljak tečn film....

lol!

aja gledal neko klanje...neki muvi brez naslova ko oni pokolje celo družino pol pa še sebe mortalizira Shocked Laughing Laughing
Back to top Go down
http://www.swzveza.tk
Darth Exon
Padawan
Padawan
Darth Exon


Število prispevkov : 45
Location : A galaxy far, far away...
Registration date : 2007-08-12

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 6:39 pm

Salt Lake City Punk

Kir film lol!
Back to top Go down
Mindfull dumb
Moderator
Moderator
Mindfull dumb


Število prispevkov : 91
Age : 30
Location : stars
Registration date : 2007-08-09

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 7:21 am

red dragon...fakin hud film...filmi kjer je dr.lecter(hannibal) notr so sploh hudi...fak morm spt it gledat hannibal risin' Very Happy
Back to top Go down
oilpower
Novinec
Novinec



Število prispevkov : 19
Registration date : 2008-08-04

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 5:52 am

Luxer wrote:
The Godfather 1 gledal snoči....

najboljši film vseh časov Very Happy

A ni to SW? Najbolši film vseh časov, namreč! Wink

Drgač sem pa nazdnje gledal STARSHIPTROOPERS 3! Sem ga "zdaunloudu" že pred tremi ali pa štirimi mesci vendar sem seeno čakal in upal, da pride v kino...pa sem obupal Crying or Very sad
Je veliko boljši kot drugi del (totalna polomija) vseeno pa niti slučajno ne doseže izvirnika.
Back to top Go down
Master Padmé
Jedi of Justice
Jedi of Justice
Master Padmé


Število prispevkov : 203
Age : 32
Registration date : 2007-08-10

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 1:11 am

men je tut prvi del tega filma najboljši.

drugače pa sem jaz nazadnje gledala The Libarian prvi ter drugi del Razz
Back to top Go down
Luxer
Son of kotor
Son of kotor
Luxer


Število prispevkov : 348
Age : 36
Location : Everywhere...behind you even...
Registration date : 2007-08-09

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 11:45 am

terminator:the sarah connor chronicles trenutno serijo...sao v bedu je..mislim saj je kul, če pozabiš na obstoj filmov Mad
Back to top Go down
http://www.swzveza.tk
oilpower
Novinec
Novinec



Število prispevkov : 19
Registration date : 2008-08-04

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:35 pm

Trentno gledam britansko serijo BLAKES 7 iz leta 1978, ki sem jo, kot otrok že gledal na TV Ljubljana tam nekje sredi osemdesetih. Zdaj sem pri sedmem delu in čeprav je produkcija in vseskupaj precej ceneno in zastarelo mi je vseeno kar všeč. Kljub vsemu imajo dokaj izvirne zgodbe in zaplete ter dovolj napetosti, da je zanimivo. Še posebej, če primerjam z novejšimi sci-fi serijami (Fireflay, nova Galactica...) se mi zdi bolj gledljiva, predvsem pa manj dolgočasna.
Back to top Go down
Master Padmé
Jedi of Justice
Jedi of Justice
Master Padmé


Število prispevkov : 203
Age : 32
Registration date : 2007-08-10

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeMon Mar 21, 2011 3:47 am

Serija, ki me je trenutno zlo prevzela je V (se je včeraj začelo na Briotu), drugače pa so ravno zaključili z 2 sezono.
Sanctuary mi je tut zlo v redu, Burn Notice, pa še bi se lahko naštelo.

Zadnji film pa je bil Arabian Nights Smile
Back to top Go down
Luxer
Son of kotor
Son of kotor
Luxer


Število prispevkov : 348
Age : 36
Location : Everywhere...behind you even...
Registration date : 2007-08-09

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeTue Mar 22, 2011 10:53 am

oilpower wrote:
Trentno gledam britansko serijo BLAKES 7 iz leta 1978, ki sem jo, kot otrok že gledal na TV Ljubljana tam nekje sredi osemdesetih. Zdaj sem pri sedmem delu in čeprav je produkcija in vseskupaj precej ceneno in zastarelo mi je vseeno kar všeč. Kljub vsemu imajo dokaj izvirne zgodbe in zaplete ter dovolj napetosti, da je zanimivo. Še posebej, če primerjam z novejšimi sci-fi serijami (Fireflay, nova Galactica...) se mi zdi bolj gledljiva, predvsem pa manj dolgočasna.

že vlečem, da preverimo situacijo...zgleda zanimivo Smile

drugač pa sem snoči pogledal Fighter, ta oskarjevski film sicer, o bivšem boksarju ki hoče naredit comeback pa pol pomaga bratu da uspe...kar solidna zadeva, boks kot tak sploh ni v osredju, christian bale pa je res zasenčil vse igralce v zanj čist novi vlogi...

Quote :
Sanctuary mi je tut zlo v redu

to morm tudi stegnit, da vidim na čemu je stvar Smile
Back to top Go down
http://www.swzveza.tk
oilpower
Novinec
Novinec



Število prispevkov : 19
Registration date : 2008-08-04

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 24, 2011 8:28 am

Luxer wrote:

že vlečem, da preverimo situacijo...zgleda zanimivo Smile


Me prav zanima kako se ti bo zdelo, ker ne vem ali je meni všeč samo zaradi neke nostalgije ali česa podobnega. Ali pa imam že poln kufer teh novodobnih sci fi filmov in serij kjer je edina stvar kup računalniških efektov, ki so povečini celo zanič! Pa mi paše bolj "oldskool# sci fi. tongue
Back to top Go down
Luxer
Son of kotor
Son of kotor
Luxer


Število prispevkov : 348
Age : 36
Location : Everywhere...behind you even...
Registration date : 2007-08-09

Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 3:26 am

Hiša debele mame 2....


jebiga, ni blo nič druga na avtobusu včeraj Laughing
Back to top Go down
http://www.swzveza.tk
Sponsored content





Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?   Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali? - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kaj se trenutno gleda? Zadnji film, ki ste ga gledali?
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Star Wars: Clone Wars (animirani film)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Star Wars Forum :: Ostalo :: Pogovori-
Jump to: